Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-02-23 15:25:12

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Witam
Niestety terminarz został dla nas ustalony fatalnie. Próbowałem coś zmienić, z tym idiotą od terminarza nagadałem się bezcelowo, bo jak stwierdził skoro jesteśmy liderami to i tak to wygramy, a im nie chce się już nic zmieniać...debil

A więc sprawa wygląda tak:
1.03.2009 11:30 Po Formacie-UP Zieloni- gramy tylko te jedno spotkanie w ten weekend. Są to ogóry straszne, jedna z najsłabszych drużyn w lidze więc nie trzeba zbierać specjalnie silnej ekipy. Myszor już zapowiedział że go nie będzie. Jest to tylko 1 mecz więc najlepiej gdyby przyszło tylko 5-6 osób tak by był jeden na zmianę. Chce po prostu uniknąć sytuacji że ktoś pogra 2 minuty i z fochem pojedzie do domu. Tak więc piszcie jak najszybciej kto wyraża chęć na grę w tę niedzielę. Aha stroje dla osób które jeszcze nie dostały rozdam w szatni przed spotkaniem.

Natomiast w następną niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka i tu jest przesrane. Gramy z dwiema drużynami które jeszcze mają matematyczne szanse na zostanie mistrzem (w lidze już tylko liczą się 3 zespoły: My, Archeo i Czarno To Widzę). Dlatego trzeba zebrać jak najsilniejszą ekipę i wygrać przynajmniej jedno spotkanie co da nam tytuł mistrzowski. Beznadziejna jest też godzina bo o 10:00 i 11.30 (po raz kolejny organizatorzy udowadniają jakimi są debilami...mecze o mistrzostwo ligi na początku kolejki a potem spotkania o gówno). A więc nie balować w sobotę i rezerwować sobie termin na niedziele za 2 tygodnie.


P.S.
Aha osoby które dostały już stroje niech przyjdą w nich na tą kolejkę (kto nie będzie miał nie wejdzie na boisko-i tą praktykę zastosujemy również w lidze na trawie:))

Offline

 

#2 2009-02-23 18:48:11

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

bede w niedziele

Offline

 

#3 2009-02-24 14:11:24

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

bede

Offline

 

#4 2009-02-24 17:22:26

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

no to jest nas 3 najlepiej by było tak 6 bo to są leszcze totalne i nie ma sensu zbierać ekipy całej. Reszta odzywać się. I na Boga niech ktoś powiadomi fludera bo ja już nie mam siły dzwonić, generalnie powinno być tak że jest informacja na forum i ja zlewam resztę, a ile już wydałem w tym roku na telefony to szkoda gadać.

Offline

 

#5 2009-02-25 18:05:48

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Będzie też Witek więc mamy 4. No panowie jeszcze minimum 2 osoby. Kiler co z tobą? Alan wiesz coś o Faji lub Irku? Małysz,Fluder? No kurcze 2 osoby z tylu chyba będą na meczu. Jak coś to zawsze mogę załatwić grobla ale czekam z telefonem do soboty.

Offline

 

#6 2009-02-26 16:11:50

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Nie będzie Kilera, Małysza i Fludera (chociaż nie wiem czemu tego tutaj nie napisaliście). Na ten moment jest więc nas 4 i muszę koniecznie wiedzieć jak najszybciej czy przyjdzie Tomek lub Irek. Bo jak nie to koniecznie muszę powiadomić grobla i liczyć na to że nie ma żadnego meczu w niedzielę.

Offline

 

#7 2009-02-27 10:43:16

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Chcialem dodac, ze to forum nie jest tylko do czytania. Tu sie takze pisze i skoro Adam pyta kto moze przyjsc, a kogo nie bedzie to sie odpisuje. Tak jak zrobil to Haniol, Alan czy Myszor. Gdybym sie nie zapytal Malysza, Kilera i Floodera to by codziennie zagladali na forum tak jak to robili do tej pory i cicho siedzieli. Przeciez nikt Was kurwa nie bedzie bil za to, ze napiszecie, ze nie mozecie przyjsc. I w sumie nie obchodzi mnie dlaczego nie mozecie, tylko piszcie! Jeszcze sie liga nie skończyła, jeszcze jej nie wygralismy, wiec przydalo by sie wiedziec czy bedzie nas w niedziele 4 czy 8. Niestety, narazie jest nas 4...
A przed nami jeszcze puchar i trawa...

Offline

 

#8 2009-02-27 13:17:30

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Z Irkiem jeszcze nie wiem jak bedzie bo nie dostal planu i nie wie na ktora bedzie szedl do szkoly. Faja nie odbiera telefonu ale na gg pisal mi ze stroj chcial placic w wekend na pilce, wiec zobaczymy co powie jak w koncu odnierze.

Offline

 

#9 2009-02-27 13:20:42

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

No Faja powiedzial ze na 70% bedzie,  ale da mi jeszcze znac.

Offline

 

#10 2009-02-27 16:28:10

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

No fajnie bo gdyby którykolwiek z nich dwóch przyszedł to bym nie dzwonił do grobla. Za tydzień i tak zbiorę wszystkich bo mamy 2 najcięższe mecze w całych rozgrywkach i będzie chodziło o to by wygrać ligę, a nie sobie pograć jak najwięcej:)

Offline

 

#11 2009-03-01 13:21:58

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Przedostatnia kolejka w tą niedzielę + info o ostatniej kolejce

Po Formacie- UP Zieloni 5-2 (Hancyk 2, Rudzki 1, Bąkowski 1, Świerzbiński 1)
Szybko, łatwo...ale nie przyjemnie;). Szczerze powiedziawszy to brakowało nam kogoś na zmianę, spokojnie wygrywaliśmy 5-0, a skończyło się 5-2 bo śmiesznych błędach wynikających z tego, że nie chciało się już biegać. Ale generalnie mamy kolejne 3 pkt więc nie ma co narzekać.
Niestety Czarno To Widzę wygrało swoje spotkanie więc za tydzień jest kolejka o wszystko. Gramy 2 spotkania z dwiema oprócz nas najsilniejszymi drużynami ligi. Dlatego też zbiorę jak najwięcej ludzi, nawet gdyby miało być 5 na zmianę to nie wnikam bo tu chodzi o to by wygrać ligę. Pograć sobie jeszcze zdążymy na trawie która powinna niebawem się rozpocząć.

Jakieś fotki lub filmik zamieszczę jak będę miał trochę wolnego czasu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-naruto.pun.pl www.noweobliczefutbolu.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.qp.pun.pl www.jaruga.pun.pl