Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-03-03 17:25:27

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Ostatnia kolejka jest kolejka najtrudniejsza bo gramy z 2 i 3 drużyną ligi i tylko one matematycznie mogą nas jeszcze przegonić. Na szczęście wystarczy nam tylko 1 pkt by zdobyć mistrzostwo ligi.

10:00 Po Formacie - Archeo Dranie - niestety gramy tak wcześnie ale ten jeden raz można wstać:) Jest to trzecia drużyna ligi i bardzo nie lubiana przez nas ekipa. Najprawdopodobniej będzie to mecz walki (ja biorę ochraniacze tradycyjnie:) Oprócz nas stracili oni najmniej bramek w lidze, jednak nie wiele ich również strzelają więc jeżeli przyjdzie Myszor, sprawa obrony powinna być załatwiona. Mam nadzieję ze po tym spotkaniu będziemy już mogli cieszyć się z mistrzostwa ligi.

11.30 Po Formacie - Czarno To Widzę - mecz zdecydowanie dwóch najlepszych drużyn w tej edycji ligi. Na bank przyjdą w najmocniejszym składzie bo liczą jeszcze na obronienie mistrzostwa. Nadal jest to jednak drużyna jednego zawodnika, Żoka ale jego będę kryć indywidualnie bo ostatnio zdało to egzamin. Powinniśmy również uważać na resztę tej drużyny jako iż pojęcie o piłce jako takie mają.

I teraz sprawa najważniejsza. DO PIĄTKU KAŻDY POWINIEN MI NAPISAĆ (bądź tu na forum) CZY PRZYCHODZI NA TĄ KOLEJKĘ!!!. Zamierzam zebrać po prostu jak najwięcej ludzi (nawet 13 jak będzie trzeba). Jeżeli ktoś tego nie zrobi to niech potem nie ma do mnie pretensji że mało pograł czy coś (zresztą w tej kolejce wszyscy pewnie mało pogramy ale nie ma co w to wnikać bo w przyszłym tygodniu najprawdopodobniej rusza trawa więc okazji do wykazania się będzie jeszcze aż nadto).

Na 99% będę dzwonił do grobla, a na 50% do Zygi i mojego kumpla z Poznaniaka. Myślę również o Mokrym ale to ci Alan jeszcze dam znać. Pamiętajcie o koszulkach (dla Myszora i Faji wezmę ja).

Tak więc czekam na info od was panowie.
MUSIMY WYGRAĆ TĘ LIGĘ!

Offline

 

#2 2009-03-03 20:30:25

pan nowak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Będę na drugim, kluczowym meczu. Mam nadzieję, że przekroczę o 11.00 progi sali przy ulicy Młyńskiej jako mistrz ligi UAM.

Offline

 

#3 2009-03-03 20:39:01

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Kurde szkoda bo liczyłem że pojawisz się na 1 spotkaniu i wyjaśnimy już po pierwszym meczu kto jest mistrzem:( w takim razie praktycznie już na 100% dzwonię do grobla...
Dobrze że chociaż na drugim...

Offline

 

#4 2009-03-04 02:44:52

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Siema. ja mam fatalną wiadomość. nie mogę być w niedziele na meczach bo muszę jechać do chaty i nie mogę tego przełożyć na inny weekend. żałuje bo wolałbym pograć.

Offline

 

#5 2009-03-04 08:45:02

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

jak zawsze bede i Irek tez bedzie

Offline

 

#6 2009-03-04 12:40:55

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

No to fajnie alan, mokrego sobie tym razem podarujemy bo grobel raczej na 100% będzie więc jeżeli faja się zgodzi jeszcze to mamy bardzo mocną pakę. Tym niemniej jednak możesz z nim już powoli o lidze na trawie gadać.

Kiler na 12 meczy ligi byłeś na 5....jesteś bramkarzem...bez komentarza.

Offline

 

#7 2009-03-04 12:43:09

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Trzeba kogos na bramke postawic no ja raczej sie nie nadaje (: co chyba dobitnie ostatnio udowodnilem drugi Wandzik ze mnie (:

Offline

 

#8 2009-03-04 13:04:19

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Bede stal na bramce. Troche to do dupy bo chcialem Archeo pokopac i nawet ochraniacze kupilem;) a w polu karnym raczej nie bede mial okazji tego zrobic.

Offline

 

#9 2009-03-04 13:40:49

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

sam tego nie komentuje. i wiz ze naprawdę tego żałuję ze właśnie na tych spotkaniach mnie nie będzie. sam na nie liczyłem.

Offline

 

#10 2009-03-05 18:30:24

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

nie wiem na co mi ta moja podyplomówka, ale niestety nie będzie mnie ... nie dane będzie mi świętować zdobycie miestrzostwa! Pozdrawiam

Offline

 

#11 2009-03-07 13:37:49

faya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

ja sie pojawie, w bojowym nastroju, bez imprezy dzien przed liga jest nasza

Offline

 

#12 2009-03-07 16:35:26

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

skład na jutro:
Alan, Irek, Grobel, Tomek, Ja, Fluder, Witek, Myszor dojdzie na 2 spotkanie. Po wczorajszym zderzeniu Witka z fluderem wydawało się że Witek nie zagra i miałem zadzwonić po "tajną broń" (pewnie dojdzie do nas zawodnik na trawę jeszcze jeden) ale jednak nie jest to poważna kontuzja więc już nikogo nie załatwiam. W takim razie w dniu jutrzejszych takim składem zdobywamy mistrza ligi:)

Skoro Irek sam zgłosił się na ochotnika na bramkę to myślę że zaczniemy składem Irek, Ja, Grobel, Faja, Alan. W drugim spotkaniu oczywiście zacznie Myszor i jakoś przemeblujemy ten wyjściowy.

Offline

 

#13 2009-03-08 14:59:10

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przed pucharem!

Szybko napiszę bo uczyć się do komisa muszę:)

Po Formacie - Archeo 3-2 (Bąkowski 2, Fluderski 1) - bardzo dobry występ całej drużyny, gratuluję strzelcom bramek, po tym zwycięstwie wiedzieliśmy już że jesteśmy mistrzami ligi.

Po Formacie - Czarno To Widzę 1-2 (Grobelski 1) - niestety zaliczyliśmy w tej edycji jedną porażkę, a szkoda bo ci co byli wiedzą jak ich cisnęliśmy. Ich jedyne kontry polegały na wyrzutach bramkarza pod nasze pole karne, a tak to cały mecz bronili się całą drużyną prawie we własnym polu karnym. No cóż pozostaje nam zemścić się w pucharze. Może to i dobrze że przegraliśmy bo i tak nie ma żadnych konsekwencji a przynajmniej wiemy że niektóre elementy naszej gry należy poprawić.

Dziękuję wszystkim którzy się dziś pojawili i liczę na walkę w pucharze oraz na trawie którą zaczynamy już w piątek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manga-project-poland.pun.pl www.wsmsux.pun.pl www.wolf-destiny.pun.pl www.shinobisway.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl