Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#16 2009-03-25 22:40:00

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

w piątek będę, chyba że będzie poniżej 10 stopni, bo nie wiem czy boisko odmarznie, a na lodzie nie gram pozdr dla twardzieli z "Po Formacie"

Offline

 

#17 2009-03-25 22:52:09

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

boisko nie jest zamarznięte ...mówię wam że to ściema sędziów była..chłopaki z Prawie Jak Piłkarze też wkurwieni ostro bo chcieli z nami już zagrać (w sumie ten kto wygra będzie na najlepszej drodze do wygrania grupy)

Nie zdałem komisa (co i tak jest niczym bo byłem świadkiem jak wyjebali 2 osoby z V roku studiów definitywnie- mój kierunek rządzi:), więc mam nadzieję że w piątek gramy bo mam ochotę rozjebać komuś nogi;)

czyli na razie ja, alan, haniol, witek

Offline

 

#18 2009-03-26 00:12:27

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

ja będę
a z tym zamarzniętym fiutem - to trzeba go najpierw mieć

Offline

 

#19 2009-03-26 11:39:31

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

No to tydzien prawdy sie skonczyl razem ze sloneczna pogoda wynik: Dzis i jutro tez meczykow nie ma bo lodowce z gor spynely i przykryly boisko Zostaje nam jeszcze sobotnia opcja gry, ale jak narazie to tylko 4 osoby wyrazily checi. Reszta woli sie dolowac przegrana 3:1 Polski z Irlandia

Offline

 

#20 2009-03-26 13:41:28

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

Ja już nie mam nerwów na to. Pogoda jest mega ładna a ci debile anulowali wszystkie mecze w tym tygodniu + mecze z wtorku i czwartku o godzinie 21 w tym jeden nasz (bo niby jest tyle lodu że nie da się grać). To co kurwa mecz o 20.20 jest w dobrych warunkach ale o 21 już nie bo jest za zimno??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuje żeby każdy zarejestrował się na forum strony ligi uam- ligauam.ovh.org i napisał parę słów od siebie do organizatorów. Bo to jest kurwa cyrk, fiutom się nie chce po prostu sędziować więc wymyślają że pogoda niesprzyjająca. Ja codziennie walczę z johnsonem na gg ale chyba trzeba to na tamtym forum pociągnąć żeby zawodnicy innych drużyn też się do nas przyłączyli i ojebali trochę tych debili.

Serio panowie mecz polski jest o 18, na 21 spokojnie moglibyśmy zagrać.

A mnie chcą wywalić ze studiów buahahahahaha. Kurwa wydział prawa a prawa nie znają, szczerze to ja już mam tego dość;)

Offline

 

#21 2009-03-26 17:13:47

Irek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

co do soboty dam dokładnie znać jak się pojawi godzina narazie ciężko coś powiedzieć tak około 13 14 mi by najlepiej pasowało

Offline

 

#22 2009-03-27 22:47:33

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

Co do sparingu to nie wiem jakim skończył się wynikiem ale chyba 4-8. Nie ma co się denerwować bo tu chodziło o to żeby zagrać a nie wygrać. Widać było jednak olbrzymie błędy w naszej grze, których tu nie wymienię bo w naszej drużynie od razu strzela się focha, a nie przyjmuje odrobiny krytyki która ma przecież zmobilizować do lepszej gry a nie żeby kogoś "zjebać". Zmartwiły mnie jednak słowa Kuby który oznajmił że może on z Irkiem z powodu gry w innej lidze nie będą mogli zjawiać się na wszystkich spotkaniach.
Idealnym zastępstwem wydaje się być Mokry z Marcinem Woźnym ale ci to jeszcze bardziej nieprzewidywalni co do obecności;)
Na liście zawodników jest jeszcze Tomek "Zyga" Pawelczak, Tomek "Faja" Sobierajski i Maciek "bez ksywy" Dobrzykowski i nie wiem czy nie zacząć ich męczyć smsami jak to robię z regularnymi zawodnikami.
Bo dzisiejszy mecz pokazał że mamy spore braki gdy nie ma najsilniejszego składu a myślę że wszyscy w drużynie podobnie jak ja liczą na potrójna koronę w tym sezonie (zwycięstwo na hali, wygrana w pucharze ligi oraz 1 miejsce w lidze na trawie)

Jeżeli macie coś do powiedzenia to dzielcie się swoimi pomysłami na grę, taktykę, skład itp. Te forum zostało w sumie po to zrobione a nie tylko żeby zobaczyć kiedy gramy:)

Offline

 

#23 2009-03-27 23:05:35

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Tydzień prawdy....zaczynamy juz w środę!!!

przemyslenia mistrza ligi UAM nr 13:

codziennie kopie pilke zeby refleks poprawic bo 2 tyg przerwy pokazaly ze mam braki w tej sprawie

rzuty rozne i auty przy rogach:

kiedy wykonuja przeciwnicy ja stoje na pilce bo jak zagraja gorna to spieprza, zostawiam troche miejsca na krotki slupek zeby Kiler wylapal jak beda chcieli strzelac, a reszta naszej druzyny kryje przeciwnikow bo np. Myszor czy Alan lepiej graja nogami niz ja, a jak na pilce stoi Alan to zaden z niego pozytek (prosze sie nie obrazac bo tak kiedys zjebalismy jedna bramke Alan stal na pilce, a ja nie zdaylem wybic pilki).

Jak my wykonujemy to jeden stoi na bramkarzu Haniol czy Ja a pozostalych dwoch robi co chce Myszor i tak na srodku boiska bedzie stal. Jak Myszora nie bedzie ja stoje stylu narazie na sali dzialalo wiec i natrawie mysle ze sie uda.

rzuty wolne:

jak strzelaja przeciwnicy to ja stoje w murze,
jak my strzelamy stoje przeda bramkarzem i go molestuje dupa i wkurwiam obronce ktory bedzie musial mnie kryc

jak gram z tylu i nie mam komu podac lub mam watpliwosci ze moze przeciwnik przejac moje zbombane podanie to najpierw podaje do Kilera i czekamy, a jak nic sie nie zmieni to lutuje w brame przeciwnika.

Czekam na alternatywne rozwiazania i nowe pomysly na gre.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nffarmeramy.pun.pl www.dbworld.pun.pl www.naruto1598.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.f.pun.pl