Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2008-11-08 12:46:36

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Trening 9 listopada

Jak pewnie wszyscy wiedzą trening w niedziele o 14 przy Jagience. O ile liga wypali będzie to ostatnia szansa przed jej startem na sprawdzenie w jakiej jesteśmy formie i kto ewentualnie powinien grać w pierwszym składzie.

Do zobaczenia na boisku

Offline

 

#2 2008-11-11 11:42:54

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Trening 9 listopada

No i pokopaliśmy, ja tam jestem zadowolony udało nam się poćwiczyć sporo gry w obronie, z początku byłem wręcz zszokowany jak to wygraliśmy pierwszy mecz w zdecydowanie słabszym składzie( okazało się jednak, że tylko na papierze;). Kiler nam się wyrobił przez te lata, właściwie oprócz wyrzucania nie musi już nic poprawiać w swojej grze, Witek również się wybiegał i nie czeka już na podania niczym zawodnik 5 ligi polskiej, Małysz lecz tą kontuzję bo nie jesteś do końca zgrany (co nie dziwi, przecież ostatni raz grałeś z nami.......sam już nie pamiętam). Cieszy dyspozycja Alana który mimo tego że nie grał tyle czasu nadal trzyma poziom. Zakładając że dojdzie do nas jeszcze Faja i Myszor, którzy znacznie podniosą poziom ataku i obrony myślę że w tym roku mamy spokojnie szansę zdominować te ligi (o ile oczywiście wszyscy będą regularnie przychodzić na mecze).

Zdjęcia z treningu wyszły nawet w dobrej jakości, filmiki za to aż niezwykle udane, poskładam to w jakiś jeden konkretny i dam dla Witka do umieszczenia na rapidzie, bo przy przesyle w akademiku to ja bym do grudnia czekał. Haniol z Fluderem- wasza strata panowie.

Offline

 

#3 2008-11-12 11:25:28

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Trening 9 listopada

wlasnie sie ucze jak dziala to forum;) filmiki sa juz na rapidzie.

Offline

 

#4 2008-11-12 11:45:44

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Trening 9 listopada

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grafikaanime.pun.pl www.talisman.pun.pl www.biolus.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.ldz.pun.pl