Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-20 11:44:27

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

3 ważne pytania

Jak w temacie:

1) Czy ktoś jedzie na ognisko do witka??

2) Czy są chętni na wyjazd na turniej do Holandii??

3) Mogę dziś zgłosić drużynę na dzień sportu który odbędzie się 13 maja. Niestety będzie on trwał od samego rana. Na razie zgłosił się witek, ja, grobel i być może myszor. Ktoś jeszcze?? Kilera nie będzie ale grobel ma załatwić bramkarza.

Offline

 

#2 2009-04-28 12:42:40

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: 3 ważne pytania

zainteresowanie iście zajebiste, aż 5 odsłon wątku......
a oto jak rozwija się sytuacja:
1) Czy ja mógłbym się wreszcie dowiedzieć kto wybiera się do witka?? Byłaby świetna okazja żeby poświętować nasze podwójne zwycięstwo na hali. Impreza końcowa planowana jest przez organizatorów dopiero na koniec maja lub początek czerwca. Słyszałem o Kilerze i Haniolu ale nie wiem czy to prawda?? A nawet jeśli to co z resztą??

2) Wydzwaniają do mnie kapitanowie innych drużyn (wiadomo, każdy by chciał zawodników którzy zdobyli mistrzostwo;), sędziowie pytają na meczach, więc chciałbym to ostatecznie wyjaśnić. Koszt wyjazdu na turniej do Holandii to 320zł. Rozumiem że od nas nie ma chętnych?? Bo to już końcówka zapisów.

3) Drużyna na dzień sportu zgłoszona ale na razie nie ma składu. Jestem ja, witek i grobel. Ponadto grobel ma przyprowadzić bramkarza. Ale brakuje jeszcze 2 zawodników. Kuba będzie jeżeli wypadnie mu nic innego. Dlatego chciałbym wiedzieć jak tam poczynania Irka ze zwerbowaniem Koła do drużyny. Mógłby dołączyć do nas na trawę (bo mokry to już chyba nie zamierza) a na dzień sportu pozwolił powalczyć z silnymi ekipami (będzie kilka bardzo silnych drużyn np. Akademia Słowa, Sekcja UAM, WMI, czy Bartas który ze swoją drużyną będzie bronił tytułu)

Dajcie znać co wy o tych sprawach myślicie

Offline

 

#3 2009-04-28 17:10:08

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: 3 ważne pytania

1) Ja, Iza, Ela będziemy
2) Nie jestem chętny, nie mam kasy
3) Jak wyżej Adam napisał mi ten dzień nie pasuje

Pozdrawiam i do zobaczenia w środe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.tgk.pun.pl www.eliteeiclan.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl