Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-12 12:01:56

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Start ligi

Nie wiadomo jeszcze czy liga ruszy na wiosnę czy może już teraz bo ładna pogodę mamy ich więcej więc sobie sporo pogramy.

Złe info jest takie że znalazłem aż 7 ekip z którymi możemy przegrać ( oczywiście z każdym idzie też wygrać ale poziom będzie wysoki).

Znowu będziemy toczyć boje z Archeo, wracają leśne dzbanki( zdobywcy ligi 2 lata temu-przypominam że wygrali z silną grupą), obrońcy tytułu Silna grupa, geoinfo, WMI ( jeszcze silniejsi niż rok temu za sprawą nowych graczy) oraz nowa drużyna zrobiona przez Żoka z wypasioną kadrą. Oj będzie ciężko.

Zauważyłem jednak na listach zgłoszonych zawodników ludzi którzy nie są studentami UAMu. Jak tak pogrywają to chuj im w dupę trzeba zagadać z Myszorem, Maćkiem, Irkiem i tego typu ludźmi i jedziemy tych pionków.

Offline

 

#2 2008-11-14 10:58:26

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Start ligi

No szał z ta liga na trawie panowie, zapisało się już 20 drużyn, podejrzewam że zostaniemy podzieleni na 2 grupy, chociaż w sumie gramy teraz od poniedziałku do piątku więc kto wie może będzie jedna wielka liga.

Liga będzie odbywać się w następujących godzinach:
pon 18-22
wt 18-22
śr 17-21
czw 17-21
pia 17-21

Jak widzicie będziemy grać późnymi wieczorami więc może uda wam się powracać z roboty na czas, bo powiem szczerze to w tej lidze chciałby powalczyć jako że już widać ze będzie dużo wyższy poziom niż na hali i bardzo ciężko będzie o miejsce w czołówce. Dlatego też jeżeli macie jakieś pomysły co do potencjalnych wzmocnień to piszcie tutaj. Ja ze swojej strony cały czas "petraktuje" z moim kolegą z drużyny z czasów Poznaniaka, gdyby się zgodził z nami grać to mamy prawdopodobnie najlepszego rozgrywającego-amatora w Poznaniu( chociaz ci z Lecha wcale mi nie imponują;)

No i trzeba koniecznie pogadać z Myszorem, Fają i Irkiem bo z nimi w składzie spokojnie o wygraną byśmy powalczyli.

A tak na pocieszenie- Grobel najprawdopodobniej dojdzie do Silnej Grupy!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbworld.pun.pl www.naruto1598.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.f.pun.pl www.nffarmeramy.pun.pl