Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-04-21 17:52:00

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

odwołany sparing, grill u piłkarzy, korupcja w piłce nożnej

Nasz piątkowy sparing zostaje odwołany, ponieważ wszczęliśmy z innymi kapitanami bunt tak by liga trwała jak najdłużej. W związku z tym gramy w ten piątek z drużyną Prawie Jak Piłkarze. Godzinę napisze potem kiedy wszystko będzie już ustawione.
Po tym spotkaniu mamy zaproszenie od Piłkarzy na wspólnego grilla, chciałbym się dowiedzieć ilu jest chętnych?? Bo jeżeli więcej niż 3 to chętnie się wybiorę.
Jako że już wyszliśmy z grupy, a Piłkarzom do awansu bardzo potrzebne są punkty z nami, możemy się im podłożyć i zagrać na remisik bądź ewentualnie przegrać. Dlatego potrzeba osób które podobnie jak ja nie mają kręgosłupa moralnego na te spotkanie (prawdopodobnie za to mamy piwko lub wódeczkę na grillu).
Witek i ja pojawimy się na bank, Kiler też powinien żeby nie było podejrzeń, jeżeli ktoś ma ochotę pogrillować to również niech pojawi się tym spotkaniu.

Offline

 

#2 2009-04-21 19:11:09

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: odwołany sparing, grill u piłkarzy, korupcja w piłce nożnej

na meczu bede na grilu raczej nie

Offline

 

#3 2009-04-21 21:25:30

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: odwołany sparing, grill u piłkarzy, korupcja w piłce nożnej

ja na meczyku będę. a z grillem to zobaczymy. dajcie znać tylko o której.

Offline

 

#4 2009-04-22 13:24:00

pan nowak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: odwołany sparing, grill u piłkarzy, korupcja w piłce nożnej

Podajcie jakąś godzinę, chętnie zagrałbym w puszczonym meczu, chociaż mój piątkowy grafik jest już napięty do granic możliwości.

Offline

 

#5 2009-04-22 14:09:31

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: odwołany sparing, grill u piłkarzy, korupcja w piłce nożnej

meczyk jest w piątek o godzinie 20:20, potem od razu jest grill, może przyjść kto chce, ale w zależności od jutrzejszego spotkania Archeo - Dzikie Bąki, zobaczymy czy gramy na remis czy oddajemy im 3pkt. Tak czy siak nie wolno nam wygrać. Szczegóły będą do omówienia przed meczem (aczkolwiek mi się marzy samobój z przewrotki:)

Dzisiaj mieliśmy jednak grać z Dzbankami leśnymi tak by za tydzień nie grać podczas spotkania półfinałowego LM Manchester - Arsenal (uzgodniłem wszystko z organizatorami i załatwiłem sędziego) ale te pedały coś już wymyślają że nie zbiorą 5 ludzi więc chyba jednak nie zagramy. Do 16:00-17:00 dam znać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talisman.pun.pl www.biolus.pun.pl www.ldz.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl