Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-05-05 16:03:28

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

BUNT!!!

cweliki organizatorzy chcą zrobić przekręt i zamiast ligi zrobić puchar. jest to kretyńskie bo wtedy w przypadku zagramy tylko 1 spotkanie zamiast pewnych 11. Ja i witek już na ich forum się wypowiedzieliśmy, podzwoniłem również po kapitanach innych drużyn. Chodzi o to by jak najszybciej jak najwięcej osób tam napisało że chcemy grac ligę. Wszyscy korzystacie z internetu, pomijam już fakt że oprócz haniola nikt nie odzywa się na stronie klubowej (dodałem tam opisy do kżdego z zawodników, niebawem może jakieś zdjęcia, ale jak nic się nie rozkręci to raczej zamknę), ale tu chodzi o to byśmy zagrali jak najdłużej bo to pewnie i tak ostatni rok na lidze uam więc chciałbym zdobyć tę potrójną koronę. Tak więc do roboty

P.S. Najprawdopodobniej zagramy w czwartek arcytrudne spotkanie z WMI. Dziś wieczorem lub jutro rano napiszę szczegóły. Na pewno będę zbierał cała pakę, zobaczymy czy Irek namówi nowego zawodnika do dołączenia, może uda się wreszcie załatwić maćka i marcina. Wtedy jest szansa że ich powieziemy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eliteeiclan.pun.pl www.tgk.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl