Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2008-11-14 10:46:45

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

1 kolejka 16 listopad 2008

Dostałem dziś terminarz na 1 kolejkę ligi na halę, gramy 1 spotkanie o godzinie 15:00 więc na bank wszyscy zdążą. Niestety już od początku trzeba będzie zagrać na maxa, ponieważ naszymi przeciwnikami będą "Prawie Jak Piłkarze" czyli sensacyjni wicemistrzowie ligi na trawie.

Nasza kadra jeszcze w budowie, bo w sumie nie wiadomo kto będzie grał na hali a kto na trawie, mam nadzieję że na tą niedzielę uda się zebrać naprawdę mocną ekipę i udanie rozpocząć rozgrywki.

Offline

 

#2 2008-11-16 18:21:33

malysz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

No i jak pierwszy mecz panowie? Mam nadzieje że do przodu.

Offline

 

#3 2008-11-16 23:48:42

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

2:1 do przodu. mogło być lepiej gdyby nie sala, na której wszyscy ślizgali sie jak na lodzie. A ciebie czemu nie było??

Offline

 

#4 2008-11-17 11:52:45

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

Analiza meczu przez Jacka Gmocha:

Początek meczu pod dyktando rywali, którzy zaatakowali całym zespołem a my chyba bojąc się przedmeczowego gadania (że to wicemistrzowie ligi, że grają w red boxie, że maja koszulki:) cofnęliśmy się do obrony całym zespołem czego efektem była stracona bramka. Wtedy trzeba było zaatakować i udało nam się strzelić na 1-1 po dobrej akcji Grobla. Ten sam zawodnik miał jeszcze dwie 100% szanse ale chyba stan hali uniemożliwiał granie wszystkim na takim poziomie jak chcieli. Ogólnie graliśmy bardzo groźne kontry, bardzo dobra szansę miałby haniol, bo wychodził praktycznie sam na sam z bramkarzem ale poślizgnął się na tej beznadziejnej hali. Druga połowa była praktycznie powtórzeniem naszej konsekwentnej gry w obronie z 1 połowy, zaczęliśmy również wreszcie oddawać strzały z dystansu, po jednym z nich oddanym przez Hancyka piłka trafiła w nogi obrońcy i wpadła do siatki. Dzięki bardzo dobrej grze w obronie "dowieźliśmy" wynik 2-1 do końca, kilka razy również marnując świetne szanse na podwyższenie wyniku. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyniku bo przez trudną nawierzchnię nie mogliśmy grac tak jak zwykle, czyli polegać na kiwkach i indywidualnych umiejętnościach tylko grać praktycznie cały mecz z klepki. No i mamy za sobą mecz z jednym z najsilniejszych zespołów tego sezonu więc tym bardziej cieszą 3 pkt.

Grali:
Kiler
+ świetne interwencje, dobre wyjścia do górnych piłek
- trudno coś znaleźć, bo był to fantastyczny występ, może tylko to, że nie zachował czystego konta.

Alan
+ dobra gra z klepki, brak strat, kilka dobrych wejść pod pole karne przeciwnika
- pudło w sytuacji sam na sam z bramkarzem w 2 połowie

Witek
+ nie do przejścia w ani jednym momencie spotkania, sporo biegania
- brak gola po strzale do praktycznie pustej bramki z 2 metrów

Fluder
+ również ani razu nie dał się ograć, kilka razy zagroził bramce rywala, zdjął dres:)
- to samo co u Witka 4 linijki wyżej:), jedna głupia akcja gdy będąc ostatnim obrońcą sam pobiegł na 2 przeciwników co cudem nie skończyło się strata gola

Haniol
+ dobra gra w środku boiska, bardzo ładna gra z klepki no i bramka na 2-1
- ślizgawica:), Haniol chyba najczęściej leżał z całej ekipy.

Ja
+ dobra, siłowa gra w obronie, przeciwnicy prawdopodobnie dziś mają problem z wstaniem z łóżek
- brak jakiejkolwiek konstruktywnej akcji z przodu, pasywne rozgrywanie piłki, błąd w kryciu przy stracie pierwszej bramki

Grobel
+ dobrze rozgrywał w środku pola, kilka przejęć piłki, bramka na 1-1
- tych bramek to powinien strzelić minimum 3, słaba skuteczność.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub nie zgadzacie się z czymś to piszcie tutaj. Następna kolejka prawdopodobnie za tydzień:)

Offline

 

#5 2008-11-17 13:43:10

malysz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

Gratulacje panowie. Ja rozpoczynam dopiero od srody.

Offline

 

#6 2008-11-18 22:49:09

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

adam ty to zawsze byłeś wylewny, ale teraz to po całości pojechałeś. Aż się zarumieniłem

Offline

 

#7 2008-11-20 08:51:23

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: 1 kolejka 16 listopad 2008

hehe, swietna analiza. Gmoch może sie schować. Czekam na kolejne gierki i dalsze pomeczowe analizy. Pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutontsd.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.qp.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl