Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2008-11-14 11:22:33

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

OK Panowie robiłem co mogłem i udało mi się wynegocjować z Johnsonem możliwie jak najpóźniejsze godziny naszych meczy w lidze na trawie. Do rzeczy:

1 kolejka 19.11.2008 godz 20:00 (środa)- Po Formacie- Misie z Okienka
No i od razu na głęboka wodę (chyba). Misie z okienka to jedna z drużyn która chce oczywiście powalczyć o pierwsze miejsca i w opinii ludzi z ligi mają ku temu sporą szansę. Ja tam jednak uważam, że jest to głupie gadanie, owszem rok temu zajęli wysokie miejsce, bodajże 3 lub 4 ale przegrali wszystkie mecze z drużynami z czołówki. Ot po prostu drużyna która wygrywa wszystko co musi, ale daje ciała gdy trzeba pokazać że gra się w piłkę. Przypominam że rok temu z nimi zremisowaliśmy- bodajże 1:1- ale byliśmy w niesamowicie okrojonym składzie( ja już miałem te więzadła rozpidrzone, nie przyszedł nikt z ludzi ciągnących grę w stylu Myszora czy Maćka). Grają bardzo ostro więc się nie bać tylko kopać po nogach.

2 kolejka 20.11.2008 godz 20:00 (czwartek)- Po Formacie- Ponad Podziałami
Nowa drużyna więc nie wiem co o nich napisać. Tyle ze jest ich dużo(15 zawodników, kurde musimy zebrać więcej ludzi, jest nas 8 na liście, a wiadomo że często ktoś z roboty nie zdąży). Prawie w całości są zebrani z wydziału Matematyki i Informatyki, a zakładając że najlepsi z tego wydziału grają już w drużynie WMI( u Pacuka, czekamy na mecz derbowy:), to powinni byc chłopcami do bicia. Tylko przestrzegam przed lekceważeniem, nas też za pierwszym razem nie doceniano i wszystkim napykaliśmy.

Generalnie oczekuję 6 punktów po tych spotkaniach, jednak nie zdarzy się katastrofa jeżeli zdobędziemy i 4pkt. Każdy niższy wynik uznam za porażkę.

Offline

 

#2 2008-11-20 08:55:42

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

No i dziś trzeba zdobyć 3 pkt, aby zrealizować założenie 4 pkt po pierwszych dwóch meczach. Pozostał niedosyt po misiach z okienka. W ataku nie grali nic konstruktywnego, ale ... my nie potrafiliśmy z zimną krwią wykonczyc zadnej z naszych 100 akcji ... zal troche, ale Coco Jumbo i do przodu!

Offline

 

#3 2008-11-20 12:46:21

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

Analiza 1 kolejki przez Jacka Gmocha:
Wiele pisać nie trzeba to po prostu było jakieś voodoo. 2 strzały na bramkę drużyny przeciwnej z czego gol już w 1 minucie po kretyńskim wolnym potem prawie 40 minut naszej dominacji i tylko 1-1 mimo -nastu strzałów które mogły zakończyć się golem. Cieszy bardzo dobra gra w obronie no bo oprócz tego wolnego to chłopaki nie mieli co robić, niestety słaba gra z przodu wymaga znacznej poprawy. Wydaje mi się ze troszkę za późno zaczęliśmy kryć już na ich połowie. Mogliśmy to robić już w pierwszej części meczu.
Grali:
Kiler
+ mało do roboty ale dobre udane interwencje, przy wolnym zawinił nie on tylko "mur"
- niestety brak czystego konta, kilka niepewnych chwytów ( ale w sumie bardzo śliska piłka)

Witek
+ dobre, mocne krycie przeciwnika, twarda gra na swojej połowie
- zero gry do przodu

Haniol
+ również bardzo dobra gra z tyłu, nie dał się przejść przez całe spotkanie
- 2 akcje pod bramką przeciwnika to za mało jak na 40 minut

Małysz
+ to co wyżej, twarda gra w obronie, brak strat
- trudno ocenić występ trwający 5 minut. Praktycznie jak by nie brał udziału w tym meczu. Ludzie zmieniajcie się sami ja nie mam czasu patrzeć na to co dzieje się na boisku i na ławce.

Myszor
+ ściana z tyłu, kilka dobrych wejść do przodu, najlepszy zawodnik wczorajszego spotkania
- troszkę wcześniej mógł ryzykować te wejścia na połowę przeciwnika

Fluder
+ brak strat mimo długiego pobytu na boisku, kilka strzałów, parę dynamicznych wejść
- nie można dobrze kryć przeciwnika będąc oddalonym od niego ponad 3 metry. To nie hokej.

Ja
+ 2 słupki, 1 gol
- powinno być 2 słupki, 5 goli. Czy była to słaba skuteczność czy też dzień bramkarza już się nie dowiemy.

Ogólnie rzecz biorą to zagraliśmy dobre spotkanie, tylko wynik może denerwować. Liczę na 3 pkt dzisiaj

Offline

 

#4 2008-11-21 12:11:12

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

Analiza meczu przez Jerzego Engela:
Po Formacie-Ponad Podziałami 5-3 (Hancyk x2, Świerzbiński x1, Nowak x1, Bożejewicz x1)
Mamy wygraną a drużyna grała lepiej niż ta wczorajsza co jest śmieszne. Pierwsza połowa całkowicie pod nasze dyktando, generalnie wzorowa gra nie szło się do czegokolwiek przyczepić. W drugiej niestety odpuściliśmy jak to mamy w zwyczaju i straciliśmy aż 3 bramki. WSTYD. Tym bardziej że były to cienkie bolki i silniejsza drużyna spokojnie by z nami wygrała. Nie wiem czy była to kwestia tego że nie którzy nie mieli wystarczająco siły i może mój błąd że nie załatwiłem więcej ludzi na zmianę (chociaż wtedy było by sranie że za mało gramy).
Na niedziele załatwię jak największą ekipę a jak ktoś ma z tym problem to niech uderza do mnie. Oczywiście cieszy fakt że wygraliśmy ale na serio nie był to wymagający przeciwnik.
Grali:
Kiler:
+ kilka dobrych interwencji, parę niezłych wyrzutów
- słabszy występ w porównaniu do 2 ostatnich spotkań, 3 puszczone gole

Witek:
+ ładna bramka, dobre pokazywanie się do gry, szczelne krycie
- czasami miałem wrażenie zupełnego braku panowania nad piłką

Haniol:
+ 2 ładne bramki, bardzo częste nękanie bramkarza przeciwników co zmuszało ich do cofania się pod bramkę i dało odsapnąć obrońcom naszej drużyny
- chyba nawet więcej niewykorzystanych sytuacji niż ja:), lekko pasywna gra w obronie

Fluder
+ ładna gra z tyłu, dobre, dynamiczne wejścia do przodu, lepszy mecz niż dzień wcześniej
- szkoda ze jeszcze bez bramki na lidze ale będzie jeszcze sporo szans

Małysz
+ kilka dobrych zagrań do przodu, dobre przetrzymywanie gry grając w obronie z Myszorem
- mało konstruktywnych zagrań do napastników na czystą pozycję a tego wymaga się od dobrego pomocnika

Myszor
+ pierwsza bramka spotkania która zapewniła nam chyba komfort psychiczny, nadal potrafi zatrzymać 3 zawodników będą samemu w obronie:)
- niestety 3 stracone bramki ze słabym przeciwnikiem biją w oczy naszej obronie

Ja
+ bramka, wprowadzanie chaosu w formacjach obronnych przeciwnika
- coś nie tak z moją skutecznością, oby tylko na początku ligi tak było. Powinno być o wiele więcej bramek w tak łatwym spotkaniu.

Generalnie plan minimum wykonany zdobyliśmy w tym tygodniu 4 pkt co pokazuje że nawet jeżeli nie przychodzi masa naszych zawodników którzy mogli by spokojnie wygrać ten mecz ( Alan, Faja, Irek, Maciek) to wciąż jesteśmy bardzo mocną ekipą która powinna powalczyć o jak najwyższe lokaty.

Następna kolejka po weekendzie.

Offline

 

#5 2008-11-21 23:19:38

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

Chciałbym podziękować J. Gmochowi, J. Engelowi i A. Świerzbińskiemu za trafne oceny. W imienu całej drużyny mogę zapewnić o dalszym zaangażowaniu drużyny w osiągnięcie założonych, ambitnych celów. W imienu własnym przepraszam za popełnione błędy zachowałem się jak gówniarz, czuję skruchę i obiecuję poprawę!!!
P.S. To forum to świetny pomysł, brawo Adam, pozdr dla menago Sylwii!!!

Offline

 

#6 2008-11-22 10:59:31

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

Generalnie pomysł na forum pojawił się stąd że każdy coś do mnie stęka na temat innych zawodników jak tylko tych zawodników nie ma obok. Myślę ze skoro nie mamy czasy spotkać się na piwku w tygodniu to na takim właśnie forum powinniśmy poruszać te sprawy tzn wyjściowy skład, kto gdzie gra, co chcielibyście zmienić itp.
Wiadomo że te forum to na razie tylko taki test. Jeżeli nie będzie wystarczającego odzewu to zamknę.

Offline

 

#7 2008-11-24 11:15:58

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pierwsza(19.11) i druga (20.11) kolejka!

Chciałem jeszcze dodać, bo chyba nikt o tym nie wspomniał, że zmiany czasowe zdały egzamin. A to ważne bo nie będzie stękania, że ktoś za krótko był na boisku.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.f.pun.pl www.nffarmeramy.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.naruto1598.pun.pl www.dbworld.pun.pl