Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-01-26 09:53:39

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Wiecznie wracający temat koszulek

Czas ostatecznie podjąć decyzje panowie w sprawie strojów bo w tą niedzielę będziemy grać ostatnią kolejkę przed przerwą lutową i po niej albo od razu pojawiamy się w strojach albo z tego rezygnujemy bo mnie już głowa boli od myślenia o tym.
Jest opcja zakupy kompletu koszulka+spodenki(numery również drukują) w hurtowni za trochę ponad 50zł. Jest to w sumie najtańsza opcja jaka wchodzi w grę jeżeli mówimy o komplecie. Muszę wiedzieć ile osób by się na to pisało bo nie ma sensu jeżeli będzie to tylko kilka osób. Myślę jednak że skoro prowadzimy tak w tej naszej lidze to wypada wreszcie również jakoś z zewnątrz się prezentować:)
Tak więc dawajcie znać tu bądź na mój telefon bo na dniach podejmujemy decyzję.

Offline

 

#2 2009-01-26 18:00:51

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Wiecznie wracający temat koszulek

Siema. Sprawa wyglada tak, ze: Alan dostal maila od hurtowni (badz sklepu) w ktorej chcemy kupic koszulki. W tym tygodniu tzn. dzis i jutro;) zbieram po 60zl. Nastepnie umawiam sie z Alanem i przepijamy cala kase;). A tak powazniej to umawiam sie z Alanem i pojedziemy wybrac jakies stroje. Wezmiemy najtansze i jezeli chodzi o kolor to taki zeby sie nie dublowal z innymi druzynami (czerwony, czarny, nieski juz sa). To by bylo na tyle jezeli macie jakies uwagi to szybko odpisujcie.

Offline

 

#3 2009-01-27 17:57:55

pan nowak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-26
Posty: 25
Punktów :   

Re: Wiecznie wracający temat koszulek

Srać na inne drużyny, ważne żeby koszulki nam się podobały. Najlepiej wybrać jakiś prosty, schludny model bez żadnych pedalskich wstawek (myślę, że białe koszulki byłyby gites). Czy ktoś ogarnia temat odpowiednich rozmiarów (zapłaciłem już za jeden komplet z za dużymi spodenkami)? Jakby co to zamawiam numer 12. Alan odezwij się w sprawie siana.

Offline

 

#4 2009-01-27 22:17:18

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Wiecznie wracający temat koszulek

Fluder+Małysz jesteście jedynymi osobami które nie wyraziły opinii w tej sprawie mimo iż Witek wysłał już do was po 2 smsy. NIE ODPIERDALAJCIE GÓWNA!!!

Co do krojów i rozmiarów to dowiemy się wszystkiego dopiero na miejscu.

No i wiadomo że ja biorę "10"

Offline

 

#5 2009-01-28 10:03:48

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Wiecznie wracający temat koszulek

Wiem ze na bank sa rozmiary M i L, niech kazdy da znac jaki chce rozmiar (koszulka + spodenki). Irek koszulke chce wiec kase od niego zbiore, zreszta od Myszora tez.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biolus.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.talisman.pun.pl