Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-03-14 12:10:25

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Pierwsza kolejka Pucharu Ligi

Masakra ze składem jak na razie wypada Myszor, Irek, Alan, Grobel a jeszcze nie wiadomo czy to koniec

15.03.2009 10:30 Po Formacie - Los Futboleiros
Przeciwnicy zajęli ostatecznie 5 miejsce w lidze. W pełnym składzie do pyknięcia nawet dwucyfrów±, ale jak to będzie w t± niedzielę to nie wiem. Ratuje nas to że z grupy i tak wychodz± 2 drużyny więc na pewno awansujemy ale i tak szkoda by było przegrać to spotkanie. Pisać jak najszybciej kto będzie bo w razie czego zbieram jakie¶ posiłki (w sumie na li¶cie zawodników jest jeszcze 4 graczy którzy nie zagrali nawet jednego spotkania, chciałem ich trzymać na decyduj±ca fazę trawy ale jeżeli jeszcze faja nie przyjdzie to chyba będę musiał wykonać kilka telefonów)

Aha i dojebali mi dzisiaj drugi komis i jest wielce prawdopodobne że wylecę ze studiów na 4 roku więc jeżeli kto¶ co¶ będzie stękał na temat drużyny("nikt mnie nie lubi"), zmian("za mało grałem"), taktyki("ja powinienem grać w ataku bo jestem zajebisty") czy ogólnie drzeć się na kolegów, a samemu gówno robić do osobi¶cie podejdę i takiemu komu¶ zajebie i w pizdu rezygnuję z gry.

Offline

 

#2 2009-03-15 12:58:38

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Pierwsza kolejka Pucharu Ligi

Przegrali¶my, odpadli¶my z pucharu..........





No dobra żartowałem;) Przeciwnicy się nie pojawili więc dostali¶my mecz walkowerem co tym samym oznacza że bez względu na resztę spotkań i tak wyjdziemy do ćwierćfinału. Musimy zagrać z Inform± FC 2 spotkania i chyba nie będzie sensu zbierać na nich mocnej ekipy tylko skoncentrować się na trawie a tu jako¶ pójdzie.
A następna kolejka za minimum 3 tygodnie o ile nie więcej.

I jeszcze jedno. Dzi¶ na lidze pojawiły się tylko 4 osoby, ja ,witek, haniol i kiler. Panowie co to kurwa jest?! Rozumiem jeszcze tych co mi wcze¶niej dali znać ze ich nie będzie ale reszta?? Mieli¶my mega fuksa z tym walkowerem.

Offline

 

#3 2009-03-15 21:57:35

malysz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pierwsza kolejka Pucharu Ligi

My godni potepienia prosimy o przebaczenie:angel:
Jako¶ tym razem zapomniałem dać komu¶ znać, że mnie nie będzie.
Chociaż  z moja obecnoscia to tak jak na zajeciach angielskiego -cinko
Ale wy i tak sobie radzicie nawet w czwórke  3:0 wygrywaci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.qp.pun.pl www.noweobliczefutbolu.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl www.jaruga.pun.pl