Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-19 12:11:55

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Potencjalne Wzmocnienia

Sprawa panowie wygląda tak że wszyscy byli chętni do gry, mieliśmy rozjebać każdego kto stanie nam na drodze i wygrać obie ligi plaplaplapal. Dochodzi natomiast do sytuacji że w dniu dzisiejszym nie wiadomo nawet czy uda nam się zebrać skład nie mówiąc już o grze w najsilniejszym ustawieniu. I jest to wręcz śmieszne ze sytuację musi ratować Myszor który być może przyprowadzi jakiegoś kolegę. Wyłożyłem te 200 zł od reki bo myślałem że na serio będzie nas cała paka a teraz nie wiem czy nawet ta kasę odzyskam. Postępujcie przynajmniej tak jak Alan który już mi zawiadomił że na trawie nie zagra przynajmniej 2 tygodnie i od razu wiem na czym stoję kompletując ludzi.
Ja tam zawsze do Myszora zadzwonię ale chciałbym żeby Alan miał ciągły kontakt z Irkiem i powiadamiał go o meczach, a Fluder odzywał się do Maćka, a nie kurwa ja po wszystkich muszę dzwonić( od początku ligi wydzwoniłem już 2 karty a na razie odbył się dopiero 1 mecz!!!)

Ale nie o tym miało być:)

Otóż do 2 kolejki mogę zgłosić jeszcze dodatkowych zawodników i jeżeli znacie jakiś ludzi którzy reprezentują bardzo wysoki poziom to dajcie mi znać. Nie chodzi mi tu jednak o grajków uzupełniających skład bo takich to ja z roku mogę przyprowadzić szabanastu, tylko o naprawdę mocna ekipę. Tak jak to zrobił parę lat temu Alan wprowadzając Myszora i Faję, Fluder Maćka, czy ja Grobla ostatnimi czasy. Bo jak nic z tym panowie nie zrobimy to dostaniemy po piździe i skończymy gdzieś w środku tabeli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biolus.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.ldz.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.talisman.pun.pl