Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2009-04-03 14:17:25

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Zakończenie fazy grupowej pucharu ligi w tą niedzielę

Jako że drużyna Los Futboleiros została wyrzucona z ligi za walkowery automatycznie jesteśmy już w ćwierćfinale. Niestety trzeba rozegrać jeszcze dwumecz z drużyną Informa FC aby ustalić kto wychodzi z I miejsca w grupie. Jest to najgorsza drużyna ligi więc nie ma sensu zbierać paki. Najlepiej gdyby było nas tylko 5, ale w związku z tym że moja noga dalej puchnie zbierzmy dla pewności 6 (co prawda używam moich magicznych ruskich maści i czarodziejskich tabletek Sylwii, ale nie wiadomo czy zdążę się poskładać na czas).
Dlatego też z gry zrezygnowali już: Kiler, Alan i Myszor
Natomiast chęć gry na 100% wyrazili: Ja, Faja, Witek

W związku z tym czekam na trzech najszybszych którzy wyrażą chęć gry w niedzielę. Dla przypomnienia:

Po Formacie - Informa FC (dwumecz) niedziela 5.04.2009 godz 12:00 oraz 13:00

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-04-03 21:57:16

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Zakończenie fazy grupowej pucharu ligi w tą niedzielę

Panowie ale jeżeli zamierzacie przyjść, a tym bardziej widzę że byliście dziś na forum to kurde poświęćcie te 10 sekund na napisanie posta że będziecie, a nie kurwa muszę się poprzez witka dowiadywać kto przyjdzie. O mały włos nie dzwoniłem już do marcina i grobla i wtedy byłby tłok na niedzielę.
Nie będę z nazwisk wymieniał, ale ci o których mówię wiedzą że o nich chodzi. Trochę powagi, inaczej nie widzę sensu prowadzenia tego forum czy strony.
Zostało jeszcze tak na oko jedno miejsce na niedzielę. Jeżeli nikt się nie zgłosi, dzwonię do grobla.

Offline

 

#3 2009-04-04 12:00:44

Irek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 15
Punktów :   

Re: Zakończenie fazy grupowej pucharu ligi w tą niedzielę

nie dam rady jutro pozdro

Offline

 

#4 2009-04-04 12:39:57

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Zakończenie fazy grupowej pucharu ligi w tą niedzielę

spoko spoko, z moją nogą trochę lepiej więc może dam radę zagrać, czekam jeszcze do dzisiejszego wieczoru na ostatnią osobę, a jak nie to zadzwonię do grobla i zamykam listę.

Offline

 

#5 2009-04-05 14:20:27

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Zakończenie fazy grupowej pucharu ligi w tą niedzielę

Wyniki z tej kolejki, więcej napiszę na stronie klubowej:

1 mecz:
Po Formacie - Informa FC 8:0 (Hancyk 3, Bożejewicz 2, Sobierajski 2, Świerzbiński 1)

2 mecz:
Po Formacie - Informa FC 17:1 (Świerzbiński 6, Sobierajski 4, Hancyk 3, Małyszek 3, Bożejewicz 1)

Oj pozmienia nam się w klasyfikacji strzelców:) (tak w ogóle to podkleiłem tamten temat więc możecie lukać co jakiś czas)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.noweobliczefutbolu.pun.pl www.narutontsd.pun.pl www.jaruga.pun.pl www.qp.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl