Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2008-11-25 13:39:55

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Ogłoszenia parafialne

Udało się załatwić z johnsonem przełożenie tej kolejki na styczeń więc panowie mamy ponad miesiąc wolnego od kopania. Zbierać siły bo mamy realne szanse na wygranie tych lig.
Wczoraj Alan zasugerował dobry pomysł ( ale i tak rozwalił mnie ten motyw z przelewem stary:) abyśmy kupili sobie jakieś koszulki żeby nie grac w tych śmierdzących szmatach. Można by je było zamówić na allegro, ale ostatnio nawet pacuk coś mówił o wyjeździe do hurtowni sportowej skąd oni swoje stroje brali.
Możemy kupić jakie stanie gówienka albo jakieś lepszejsze powiedzmy za 30-50 zł i wyglądać jak normalna drużyna.
Czasu jest jeszcze sporo więc pomyślcie i dajcie znać co o tym sądzicie bo tym razem sam całej kasy nie wyłożę:)

P.S. nie będę wysyłał nikomu zdjęć czy filmów na maila. Wszystko macie na forum a każdy chyba umie ściągać z rapida.

Offline

 

#2 2008-11-26 13:39:12

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

Nie wiem czy ktos tu w ogole zaglada. Pomysl z koszulkami mi sie podoba. Ale chcialem wspomniec o innej sprawie. Mamy prawie cały grudzień wolny i moglibyśmy wynajac sale na dozynkowej (przy Babilonie). Ale zanim pojde pytac o cokolwiek musze wiedziec ile bedzie chetnych. To bedzie jakies 120-140zl za sale. Nie pamietam tylko czy to bylo 1,5h ale wydaje mi sie ze tak. Tak wiec czekam na odzew. Dawajcie jak najszybciej znac.

Offline

 

#3 2008-11-26 13:52:38

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

co do zaglądania na forum to ludzie zaglądają tylko chyba boja się pisać:) jak tak dalej będzie to zamykam bo nie ma sensu tego prowadzić. Na sale ja oczywiście pisze się jak najbardziej (mi również wydaje się że było to 1,5h), ale nie będę po nikogo dzwonił dopóki wszyscy tu nie napiszą czy chcą grać( w co wątpię skoro dla fludera opcja rejestracji okazała się za trudna:)

Offline

 

#4 2008-11-26 21:39:27

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

No ja na sale sie pisze, tylko musze wiedziec z wyprzedzeniem jak bede mial zmiane na rano to na 100% bede, i tak kupmy koszulki bedzie super prezent na swieta!!!

Offline

 

#5 2008-11-26 23:48:38

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

Chętnie pogram, tylko też musze wiedzieć coś wcześniej. Co do koszulek to jestem jak najbardziej za. Pozdr

Offline

 

#6 2008-11-26 23:58:54

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

jak chcecie to kupujcie te koszulki. ja póki co nie potrzebuje. ale moge sie założyć że żaden z was nie będzie miał takiego fajnego napisu na koszulce jak JA . na sale tez sie pisze

Offline

 

#7 2008-11-27 12:41:14

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

z tym że na sale potrzebujemy 10 osób, ja bądź witek możemy spokojnie się przejść i spróbować ja załatwić z jakimś wyprzedzeniem ale w drużynie nie ma 10 chłopa a wtedy składka by wyszła bodajże po 12 zł za 1,5h. Gadajcie ze znajomymi gdy będzie już 10 osób to możemy rezerwować.
Co do koszulek to ja niestety mogę dopiero po świętach się z pacukiem do hurtowni przejechać, wcześniej niestety nie da rady. Jeżeli macie inne pomysły to dawajcie śmiało.

P.S. te ciołki z którymi wygraliśmy ostatnio 7-0 wycofały się z ligi. Mówię wam panowie powinniśmy poszukać jeszcze jakiś rozgrywek bo te zmierzają do dna.

Offline

 

#8 2008-11-27 16:12:46

haniol84

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

http://www.allegro.pl/item487047988_kom … getry.html
n allegro jest sporo fajnych kompletów, nie trzeb anigdzie jechać!

Offline

 

#9 2008-11-28 12:28:36

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

tak tylko że takie stroje jak ty podałeś to chłam do kupienia za 10 zł na targu, poza tym wątpię ze wszyscy chcieli by grac z lampardem-gepardem na plecach. Chyba że byłyby takie bez nazwisk. Niestety jeżeli chodzi o normalne stroje z logiem drużyny i nazwiskami ( np. czarno to widze, prawie jak piłkarze, geoinfo, archeo) to chyba są troszkę droższe. Ale porozglądajcie się i uzgodnijmy wspólnie ile na ten cel poświęcimy. Dla mnie osobiście cena nie gra roli i tak sporo na sprzęt sportowy wydaje, wszystko zależy od was.

Offline

 

#10 2008-11-29 17:31:23

malysz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

Fajny pomysł z strojami jestem za.  Jezeli chodzi o mecz to zalezy od dnia w tygodniu,  gdyby był oficjalny termin to bym sie zdeklarował, na ta chwile tylko sroda jest dla mnie terminem na 100% . Koszulki  niech bedą zwyczajne, byle kazdy miał numer i nazwe drużyny ewentualnie imie(ksywe). No i lepiej dac pare groszy wiecej za lepsza jakość. Koszulke i tak sie zachowa a bedzie fajna pamiątka, przynajmniej lepsza niż kolejne bezuzyteczne gówna z wakacji:/.

Offline

 

#11 2008-11-30 01:24:03

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

no dobra bo już co niektórzy do mnie dzwonią ww tej sprawie. W styczniu jadę z pacukiem do hurtowni w luboniu i przyglądnę się strojom. Dla mnie cena nie gra roli, zgadzam się z małyszem że warto dać więcej kasy za lepszy materiał ale to muszą wszyscy się zadeklarować np. taki fluder dla którego zarejestrowanie się na stronie okazało się za trudnym wyczynem. Chodzi o to że trzeba wiedzieć dokładnie ile tych kompletów kupić czy tez zamówić z allegro. Bo wiadomo że dla takiego faji, irka czy tez grobla nie trzeba bo oni będą pojawiać się sporadycznie lub też wcale. A oprócz fludera to już chyba wszyscy się tu zarejestrowali więc zrobimy jakąś ankietę co do kasy i będziemy kombinować.


Sprawa sali nadal jest aktualna, ja dopiero 15 grudnia jadę do domu więc możemy wcześniej zagrać z raz. Tylko tak jak mówiłem wcześniej potrzebujemy 10 osób bo 8 to za mało na tak duże boisko.



P.S. widziałem dziś boisko do sprzedania za 14 tysięcy ojro- robimy zrzute??

P.S.2- kiler kurwa co z moimi grami

PS3- playstation 3

Offline

 

#12 2008-12-03 09:51:44

kiler831019

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 36
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

kiedy sobie pogramy bo zaczynam powoli sztywnieć w nieodpowiednich miejscach

Offline

 

#13 2008-12-03 09:52:01

wektor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 32
Punktów :   

Re: Ogłoszenia parafialne

Siemka.
Dzis przejde sie spytac o sale i napisze Wam sms-y kiedy bedzie wolna o ile bedzie. A jutro ja zarezerwujemy ( chyba ze nie bedzie 10 chetnych).
Koszulki z numerami, a napisy to z własnym imieniem lub ksywa, bo nie chce grac z napisem Drogba czy Anelka na koszulce;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.talisman.pun.pl www.grafikaanime.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.ldz.pun.pl