Nazwa forum

Forum amatorskiej drużyny piłki nożnej "Po Formacie"


#1 2008-12-10 22:40:33

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

jestem lepszy od messiego

tak właśnie z witkiem oglądaliśmy LM( swoja droga nuda że hej) i doszliśmy do wniosku że w sumie można by było pograć jeszcze raz w tą niedzielę (takie ostatnie spotkanie "treningowe" przed świętami bo liga ruszy najprawdopodobniej od początku stycznia). Co do sali to mogę jutro z samego rana skoczyć i zapytać o wolne terminy. Musze jednak wiedzieć czy się w ogóle na to piszecie. Bo z samym zebraniem 10 osób może być nawet łatwiej niż ostatnio bo w niedziele nikt nie pracuje( a ostatnio 3-4 osoby zrezygnowały właśnie z tego powodu i trzeba było załatwiać ludzi na ostatnią chwilę).

dajcie znać tutaj, bądź na gadu, bądź smsem ( a jeżeli jesteście chętni to postarajcie się poinformować ludzi którzy "potencjalnie" byli by chętni do gry)

Offline

 

#2 2008-12-16 11:59:44

alan

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 39
Punktów :   

Re: jestem lepszy od messiego

Ja moge grac, i na sali i na dworze.

Offline

 

#3 2008-12-18 13:24:46

swierzbik1

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 190
Punktów :   

Re: jestem lepszy od messiego

Hehe niestety ja już w Ełku kopie gałe obecnie, ale wracam na sylwka do poznania i tak sobie myślę że jeżeli chcecie to mogę próbować załatwić salę na niedziele po sylwestrze (o ile się nie mylę to jest on w środę więc wszyscy wytrzeźwieją), to byśmy pokopali. O ile oczywiście liga nie wystartuje ale znając johnsona to jak zwykle zmieni termin na późniejszy żeby potem się srać że nie zdążymy z terminarzem;)

A więc jeżeli będą chętni to mogę z ta salą pokombinować.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tgk.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.sojuszdywizjon303.pun.pl www.eliteeiclan.pun.pl